Travel CMS

Travel CMS - System zarządzania internetową agencją turystyczną

Travel CMS to oprogramowanie, które zapewni Państwu możliwość kompleksowej obsługi i zarządzania internetowym biurem podróży. Sprawdź jego zalety! Dotrzyj z bogatą i aktualną ofertą bezpośrednio do Twoich Klientów!

Dzięki automatycznemu importowi ofert wszystkich Touroperatorów z systemów takich jak MerlinX, BlueVendo, SART, Secur masz pewność, że Twoi Klientci zawsze otrzymają najlepsze i najaktualniejsze oferty nawet w weekendy i święta kiedy Twoje biuro stacjonarne jest nieczynne. Teraz Twoi Klienci mogą rezerwować oferty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pozwól Klientowi wybrać samemu!
Klient będzie miał do dyspozycji wyszukiwarkę w której może w sposób niezwykle precyzyjny określić swoje preferencje odnośnie spędzania urlopu, takie jak: kraj, region, zakres dat, standard hotelu, środek transportu, miejsce wylotu/wyjazdu. Dodatkowo Klient będzie miał możliwość zaznaczenia szeregu dodatkowych parametrów takich jak "ofarty last minute", "ofarty wcześniej taniej", "oferty dla rodzin z dziećmi" i wielu innych. Otrzymaną listę ofert spełniających wybrane kryteria będzie można posegregować według cen, daty rozpoczęcia czy standardu lub nazwy hotelu. Oferty które spełniają oczekiwania, Klient może przenieść do schowka, w którym może je następnie porównać wybierając już ze ściśle wyselekcjonowanych propozycji.

Postaw na kompleksowość informacji!
Oprócz standardowego opisu oferty oraz zdjęć hotelu dajemy możliwość sprawdzenia prognozy pogody oraz średnich rocz

Umożliw Klientowi wygodny proces zapytań i rezerwacji!
Naszą ideą jest dostarczenie narzędzia pozwalającego Klientowi na proste i intuicyjne przejście wszystkich etapów rezerwacji oferty, począwszy od wyszukania jej, przez przeglądanie opisów, zdjęć, opinii, terminów, cen aż po wypełnienie formularza ze swoimi danymi, który dzięki zintegrowaniu z bazą wędruje bezpośrednio na e-mail pracownika biura.

Zadbaj o swojego Klienta.
Dzięki newsletterowi możesz dotrzeć do swojego Klienta i sprawić, żeby najciekawsze oferty uwzględniające najnowsze promocje docierały na bieżąco do Twoich Klientów za pomocą poczty e-mail. Narzędzie to daje możliwość przesyłania ofert tematycznych, promocyjnych jak również życzeń świątecznych czy zapowiedzi zbliżających się promocji. Nie zatrudniaj wykwalifikowanych specjalistów. Do obsługi swojego portalu nie musisz tworzyć rozbudowanego działu IT. Dzięki prostemu i intuicyjnemu panelowi, obsługą rezerwacji może zająć się każda osoba posiadająca podstawowe umiejętności obsługi komputera. Jako właściciel biura unikniesz zatrudniania kolejnych osób co w efekcie da realne oszczędności dla budżetu Twojej firmy.

Zrealizowane serwisy: