WebStation

Shop CMS - System zarządzania sklepem internetowym

Shop CMS to oprogramowanie, które zapewni Państwu możliwość kompleksowej obsługi i zarządzania sklepem internetowym. Sprzedaż towarów Klientom z całego świata, przez 24 godziny na dobę przy minimalnych kosztach to nowa jakość handlu elektronicznego, które stawia wyzwania ale i daje ogromne możliwości sprzedażowe każdego rodzaju towarów oraz usług. Czym różnimy się od konkurencji ? Obecnie na rynku zarówno Polskim jak i światowym istnieją setki rozwiązań pozwalających na prowadzenie sprzedaży towarów przez Internet. Rozwiązania te jednak obarczone są sporą ilością wad, które sprawiają iż sklepy internetowe nie zyskują takiej popularności jakiej oczekują ich Właściciele. Różnic między naszym autorskim systemem a szablonowymi rozwiązaniami większości konkurencji jest bardzo wiele, jednak w naszym odczuciu cztery główne aspekty to:

  1. Dedykowany layout strony. Nasz system w przeciwieństwie do konkurencji nie jest prostym szablonem w którym zmiany polegają wyłącznie na podmianie logo oraz kolorystyki. Dzięki zastosowanym przez nas technologiom jesteśmy w stanie całkowicie dopasować nasz system do Państwa potrzeb.
  2. Wsparcie dla pozycjonowania (SEO . Dzięki poprawnej budowie strony (zgodnie ze standardami W3C), odpowiednio ustawionymi meta – tagami , przyjaznymi linkami, oraz xml-owej mapie strony Twój sklep zostanie znacznie szybciej zaindeksowany przez wyszukiwarki, co z pewnością przełoży się na szybsze pojawienie się strony w wynikach wyszukiwania jak również sprawi, że strona będzie pojawi się na wyższych pozycjach.
  3. Dopasowanie do Klienta oraz wdrażanie innowacji i nieszablonowych rozwiązań. Chcesz mieć na swojej witrynie funkcjonalność której nie posiada konkurencja czy typowe produkty os-commerce? Nie ma żadnego problemu! Nasza firma podchodzi bardzo indywidualnie do każdego projektu. Każdy Twój pomysł zostanie wzięty pod uwagę i wdrożony w miarę możliwości.
  4. Łatwość obsługi , użyteczność i oszczędność. Decydując się na nasz system nie ma konieczności zatrudniania dodatkowej osoby specjalnie do obsługi zamówień internetowych. Prosty i intuicyjny panel administracyjny w języku polskim po krótkim szkoleniu będzie w stanie obsługiwać każda osoba z podstawową znajomością komputera.
W ostatnich kilku latach dokonała się rewolucja w sposobie zakupów internetowych. Kupowanie produktów za pomocą sieci jest nie tylko tańsze ale również wygodniejsze, co sprawia że właśnie ta gałąź usług internetowych rozwija się w najszybszym tempie.